Mayıs 2, 2012

Filosunu Cargo ile kurdu

Ford Otosan, 27 adet Ford Cargo 1838T çekiciyi Sinan Çavdar Lojistik’e, düzenlenen törenle teslim etti. Törene Seyhan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sapmaz’ın yanı sıra Ford Otosan yöneticileri ile Diyarbakır Oto ve Sinan Çavdar Lojistik yöneticileri katıldı. Filosunun tamamı Ford Cargo 1838T çekicilerden oluşan Sinan Çavdar Lojistik'in, kurduğu modern ve geniş araç park alanı, elverişli çalışma ortamı ile sektörde söz sahibi olmayı hedeflediği belirtildi.

Adana Seyhan’da açılan Sinan Çavdar Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çavdar, Ford Cargo çekiciler ile güzel bir başlangıç yaptıklarını belirterek Ford Otosan’a katkılarından dolayı teşekkür etti. Ford Otosan Bölge Satış Müdürü Baran Süslü de teslimat töreninde yaptığı konuşmada Sinan Çavdar Lojistik ile uzun yıllar çalışmak istediklerini ifade etti.

Satışı gerçekleştiren Ford Otosan Bayii Diyarbakır Oto Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Odabaşı ise, 2012 Ocak- Şubat ayları arasında 160 adet kamyon teslimatı yaptıklarını belirterek, Nisan ayı içerisinde 60 adetlik bir kamyon teslimatı daha yapacaklarını ifade etti. Odabaşı, önümüzdeki aylarda Diyarbakır’a Türkiye’nin en büyük kamyon showroomunu da açacaklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir