Mart 24, 2008

FL Madeni Yağlar a Tofaş tan Kalite Ödülü

15 yıldır Türkiye'de faaliyet gösteren ve kuruluşundan bu güne kaliteli ürün ve hizmetleri ile öne çıkan FL  Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti., TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. tarafından Yedek Parça dalında Yan Sanayi Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

Tofaş'ın bu yıl beşincisini “Birlikte Güçleniyoruz!” sloganı ile gerçekleştirdiği geleneksel Yan Sanayi Kalite Ödülleri, Bursa’da 07 Mart 2008 günü düzenlenen törende sahiplerini buldu. Ödül, 2007 senesinde Tofaş tarafından belirlenen kalite, hizmet ve teslimat performansı kriterlerini üstün başarıyla karşılamasından ötürü FL Madeni Yağlar’a verildi. Tofaş CEO’su Ali Pandır tarafından verilen ödülü FL Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti. adına Satış Müdürü M.Burak Işıldak aldı. Törende söz alan Işıldak; çok önem verdikleri bu ödülü almanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu bu ödülün aynı zamanda hizmet ve kalite çıtalarını daha yukarılara taşımak için tüm çalışanlarına sorumluluk yüklediğini ifade etti.

Tofaş Yan Sanayi Kalite Ödül Töreni'nde konuşan Ali Pandır, Tofaş'ın 360 bine ulaşan üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük otomotiv üreticisi olmasında en büyük desteği tedarikçilerinden gördüğünü dile getirdi. Bursa fabrikasının 2007 yıl sonu toplam üretimi ile  kendi üretim rekorunu kırdığını belirten Pandır, bu başarının gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm Tofaşlılar’a ve yan sanayi firmalarına şükran borçlu olduklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir