Şubat 19, 2013

GEFCO Türkiye'ye İnsana Saygı Ödülü

Kariyer.net tarafından geleneksel hale gelen 12. İnsana Saygı Ödülleri’nde GEFCO Türkiye de ödüle layık görüldü.

Kariyer.net’in insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmalarını öne çıkarmak amacıyla düzenlediği ödül töreni Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

Sanayi ve otomotiv lojistiğinde dünyanın lider firmalarından biri olan GEFCO Türkiye yeni adaylar tarafından gerçekleştirilen iş başvurularına yönelik uyguladığı hızlı geri dönüş politikası ile Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü'nün sahibi oldu.

GEFCO Lojistik, 2012 yılında Kariyer.net üzerinden aldığı 11.731 başvuruya ortalama iki gün içerisinde yanıt vererek GEFCO Türkiye’ye başvuru yapan adayları iş arama süreçlerinde cevapsız bırakmamış oldu.

Törende GEFCO Türkiye adına ödülü alan GEFCO Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Uygun konu ile ilgili olarak, “İş arama sürecinde yaşanan önemli sorunlardan birinin adaylara olumlu veya olumsuz geri dönüş konusu olduğunu bilerek bu konudaki çalışmalarımıza özen gösteriyoruz.  Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız bu ödül bizi çok mutlu etti. Zorlu iş arama süreçlerinde adaylara hızlı geri dönüş bizim İK politikalarımız arasında üzerinde özenle durduğumuz bir konu olmaya devam edecek ve bu konuda kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir