Kasım 2, 2012

Gemi transferinde otobüs tercihi Safir

Kıraç Turizm, otobüs yatırımlarında tercihini Safir’den yana kullanmaya devam ediyor. Filosunda 120 özmal Safir bulunan Kıraç Turizm 10 adetlik Safir yatırımıyla bu sayıyı 130’a çıkardı. Kıraç Turizm yapılan anlaşma ile Ocak ayında 10 Safir daha teslim alacak.

Turizm taşımacılığı alanın önde gelen firmaları arasında yer alan Antalya merkezli Kıraç Turizm de yeni yatırımlarla filosunu güçlendirirken, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyor. Filosunda Temsa markaları ürünlere ağırlık veren ve yıllardır bu marka ile büyümesini sürdüren Kıraç Turizm düzenlenen teslimat töreni ile filosuna 10 Safir daha ekledi.

Törende araçları Antalya Bölge Satış Yöneticisi Volkan Tolunay, Kıraç Turizm’in sahibi Mehmet Kıraç’a teslim etti. Volkan Tolunay, Kıraç Turizm’e Ocak ayında 10 Safir daha teslim edeceklerini söyledi.

 

Kıraç Turizm’in sahibi Mehmet Kıraç, 2012 yılı için belirledikleri 2 milyon 250 bin kişi taşıma hedefine ilerlemeye devam ettiklerini belirterek, “Hizmet yapınızdaki kalite anlayışını doğru yansıtmayı başarırsanız ancak belirlediğiniz büyük hedeflere ulaşabilirsiniz. Bu kalite anlayışını en iyi yansıtan ürün de filonuzda yer alan modern araçlar. Uçaktan ve gemiden inen turist sizin aracınıza adım attığı anda beklediği, istediği konforu sunarak memnuniyet sürecini başlatmak durumundasınız. Biz yolcumuzu en üst düzeyde mutlu etmeyi başardığımız için tercih edilen firmayız. Bizimde bugüne kadar elde ettiğimiz başarıda en önemli katkı Safir araçlardan geldi. Hem işletme maliyeti ile kazandık hem de yolcu memnuniyeti ile kazandık. Bize başarıyı sürekli kılan Safir’e yatırım yapmaya devam ediyoruz. Özmal sayımız 130 oldu bu sayı daha artacak” dedi.

Temsa Pazarlama ve Satış Müdürü Murat Anıl ise ''ülkemizin turizm alanında yaşadığı büyümeden memnuniyet duyuyoruz. Bu büyüme turizm taşımacılarına da olumlu yansıyor, filolar yeni yatırımlarla büyüyor. Kıraç Turizm bizim yıllardır işbirliği yapmaktan gurur duyduğumuz bir firma. Bu alanda başarıyla hizmet veriyorlar. Safir yatırımı yaparak hem işletme maliyetinde, hem de yolcu memnuniyetinde kazandık’ açıklamaları da doğru bir ürüne yatırım yapmanın olumlu sonuçlarını göstermesi açısından çok önemli. Bizler hep dediğimiz gibi Turizm ve şehirlerarasında Safir kullanıcılarına alırken de, kullanırken de kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir