Aralık 14, 2006

Gemlik'lilere Isuzu konforu

Anadolu Isuzu, Gemlik Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası’na Urban modelinin filo satışını gerçekleştirdi. Satışı Anadolu Isuzu Bursa bayi Şentürksan Oto tarafından gerçekleştirilen Urban’lar, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Gemlik Şoförler Odası Başkanı Erol Aksoy ve Kooperatif Temsilcisi Halil Aydın’ın katılımıyla düzenlenen bir törenle teslim edildi.
 
Teslim töreninin ardından Erol Aksoy ve Halil Aydın’a Anadolu Isuzu adına teşekkür plaketlerini sunan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Isuzu olarak müşterilerine her zaman kaliteli araçlar sattıklarını, satış sonrasında verdikleri hizmetin de aynı kalitede olduğunu belirtti. Gemlik halkını Isuzu ile güvenli ve konforlu yolculukların beklediğini de sözlerine ekleyen Fatih Tamay, ilerleyen dönemlerde Gemlik Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası  ile işbirliklerinin artarak devam edeceğine inandığını belirtti.
 
 
Tam havalı çift devreli ABS ve otomatik ayarlı havalı motor eksoz freni ile güvenli yolculuklar sunan ve 121 beygir gücündeki motorla donatılan Urban, 50 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir