Nisan 12, 2013

GO, otomasyon için Turpak'ı tercih etti

11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013, alanlarındaki iki devin işbirliğine de sahne oldu. İpragaz, akaryakıt dağıtımındaki yeni markası GO için pazarın otomasyon lideri Turpak’ı tercih etti. GO ve Turpak arasındaki işbirliğine ilişkin imza töreni, Petroleum 2013’te gerçekleştirildi.
Fuarda 7. Hall’de yer alan ve büyük ilgi gören GO Akaryakıt İstasyonu’nda düzenlenen törende, İpragaz A.Ş. Otogaz Satış Müdürü Hakan Çelik ve Turpak Satış Müdürü Alper Önkol, alanlarındaki iki lider kurum arasındaki işbirliği için imza attılar.

GO, Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan istasyonu olacak

İpragaz A.Ş. Otogaz Satış Müdürü Hakan Çelik, “GO, ‘Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan yakıt istasyonu olmak’ üzere yola çıktı. Bu önemli yolculukta, yüksek hizmet kalitesi ve özgün yapısının yanı sıra mükemmeliyetçi bir yaklaşımla alanlarındaki en önemli partnerlerle işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda GO’nun otomasyon hizmetleri için de Turpak’ı tercih ettik” dedi.

GO’ya özel ve özgün otomasyon çözümleri

İmza töreninde konuşan Turpak Satış Müdürü Alper Önkol da, “Arkasında, Türkiye’nin ‘Mavi Dev’i İpragaz ve dünya lideri SHV Energy bulunan GO, akaryakıt sektörünün en genci olmasına karşın güçlü ve saygın bir marka. Bizi tercih etmesiyle gurur duyduğumuz GO’ya, çıktığı bu önemli yolculukta, ihtiyaç duyduğu otomasyon çözümlerinde özel ve özgün hizmetlerimizle destek vereceğiz” açıklamasında bulundu.

GO – Turpak işbirliği, tüm sektöre katkı sağlayacak

İpragaz ve Turpak arasında gerçekleştirilen işbirliği; pompa, tank, araç ve LPG otomasyonu, taşıt ve müşteri tanıma sistemleri ile yazar kasa çözümlerini kapsarken, GO tüm otomasyon ihtiyaçlarını tek noktadan karşılama avantajına sahip olacak. Turpak’ın özel ve özgün çözümler sunacağı bu işbirliği, kurumsal kazanımların yanı sıra tüm sektörde olumlu etki yaratacak, pazarın gelişiminde büyük rol oynayacağı bir nitelik de taşıyacak.
Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Petroleum 2013 Fuarı’nda
7. Hall’de yer alan GO Akaryakıt İstasyonu ve 8. Hall’de bulunan Turpak standı, 14 Nisan’a kadar 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir