Haziran 27, 2012

Günaydın Nakliyat filosunu genişletiyor

Günaydın Uluslararası Nakliyat, filosunu TIRSAN Treyler ile genişletiyor. Firma, 20 adet TIRSAN mega şasili maksima brandalı semi-treyleri Adapazarı fabrikasında düzenlenen tören ile teslim aldı.

Teslimat töreni TIRSAN Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, DAF-Tırsan VIP Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç ve Günaydın Uluslararası Nakliyat Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Günaydın’ın katılımıyla gerçekleşti.

Günaydın Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Günaydın teslimat töreninde yaptığı açıklamada, TIRSAN'ı tercih etmelerindeki en büyük etkenin araçların sağlamlığı ve TIRSAN markasının güvenilirliği olduğunu dile getirdi. Günaydın, DAF araçlarının performansının, kalitesinin ve uzun yıllar güvenle kullanılıyor olmasının da diğer önemli tercih sebepleri olduğunu vurguladı. DAF-TIRSAN Otomotiv’in satış sonrası hizmetlerde sunduğu hizmet kalitesine her zaman güvendiklerini belirten Şükrü Günaydın, ‘DAF-TIRSAN Otomotiv vazgeçilmez iş ortağımızdır’ dedi.


Günaydın Uluslararası Nakliyat’ın filosunda yeni alımları ile beraber 73 adet TIRSAN Treyler ve 17 adet DAF çekicisi bulunuyor.


 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir