Eylül 25, 2013

Güven, Rusya'da ilgi odağı oldu

Türkiye’nin lider treyler ve üst yapı firmalarından Güven, 10 – 14 Eylül tarihleri arasında Rusya'nın başkenti Moskova’da düzenlenen Comtrans 2013 fuarındaki standında yeni ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Fuara Rus bayisi Biznes Avto Torg ile beraber katılan Güven, Gute Wolf markasıyla yolladığı ürünlerini Rus müşterileri ile paylaştı.
Moskova’nın en büyük fuar merkezi Crocus City Hall‘deki standındaki yeni ürünleri görmeye gelen Rus müşterileri ile beraber olma fırsatını yaşadıklarını belirten Güven Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Sorumlusu Metin Kirmit, Rusya'nın çok büyük bir pazar olduğunu, Güven kalitesini Gute Wolf markasıyla bu pazara layık ürünlerle doldurmak istediklerini ifade etti. Rusya pazarına geç girdiklerini ama pazarın Gute Wolf ürünlerini kısa sürede çok beğendiğini dile getiren Kirmit, ”Her geçen gün siparişlerimiz artıyor, Ruslar kaliteli ürünün değerini çabuk anladılar” dedi.

Comtrans 2013 fuarına, Güven’in İskenderun’daki tesislerinde özel olarak üretilen 34 m3'lük  V- tipi silobas ve Rusya‘ya ilk defa giren 14 m3 lük Hardox 450 BR teryler mixer ile katıldıklarını söyleyen Kirmit, ürünlerin çok ilgi gördüğünü, bundan sonra da Moskova‘da düzenlenecek olan tüm fuarlara bayisi olan Biznes Avto Torg ile beraber katılacaklarını dile getirdi. Metin Kirmit, ”Firma olarak en büyük başarımız müşterilerimizin bize duydukları güven ve sadakattir. Bunu fuarlarda daha iyi görüyoruz ve anlıyoruz. Yaptığımız her yeni ürünü en iyi yaptığımızı biz değil müşterilerimiz ve rakip firmalarımız söylüyor. Bundan daha iyi bir başarı ve mutluluk olabilir mi?” diye konuştu.
Comtrans 2013 fuarında bir çok yeni sipariş aldıklarını ve bunları tam zamanında teslim etmek için şimdiden planlama ve program yaptıklarını dile getiren Kirmit, ''Yapılan bu fuarlar hem Güven–Gute Wolf için hem de ülke ekonomisi için çok faydalı, hem yaptığımız çalışmaların karşılığını bu fuarlarda alıyoruz hem de piyasa ve sektörün nereye koştuğunu, sektörün ihtiyaçlarını bu fuarlarda daha iyi görüyoruz'' dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir