Mart 18, 2013

Honda Türkiye yönetimi güçleniyor

Hayata geçirdiği atamalar ile ekibini güçlendirmeye devam eden Honda Türkiye, Başkan Yardımcılığı & Yönetim Kurulu Üyeliği’ne İsmail Sümer’i atarken, Can Eroskay Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Erdem Soydaş otomobil segmentinin, Kadir Kutluay ise motosiklet segmentinin satış ve pazarlamasından sorumlu Genel Müdür Yardımcıları olarak göreve atandı.

İsmail Sümer / Honda Türkiye Başkan Yardımcısı & Yönetim Kurulu Üyesi: 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Lisansüstü eğitimini 1989 yılında Florida Institute of Technology’de Bilgi İşlem dalında tamamladı. Otomotiv kariyerine Toyota Türkiye’de başladı ve iki yıl Toyota Japonya’da görev aldı. 1997 yılında Honda Türkiye’de göreve başladı. Honda Türkiye’de Üretim Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı ve Direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Erdem Soydaş / Honda Türkiye Otomobil Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: 1997 yılında Honda Türkiye ailesine katılan Soydaş, 2006 yılında Dış Ticaret Müdürü olarak atandı. Sonrasında Finans ve Dış Ticaret&Lojistik müdürlüğü ve ardından Otomobil ve Motosiklet Satış Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.

Can Eroskay / Honda Türkiye Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: 2000 yılında Honda Türkiye’de Lojistik bölümünde göreve başladı. Sırasıyla Motosiklet Pazarlama Şefi, Yedek Parça Satış – Pazarlama ve Üretim Müdürü, Pazarlama Müdürü ve Satış Müdürlüğü yaptı.

Kadir Kutluay / Honda Türkiye Motosiklet Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: 1997 yıllında Honda Türkiye A.Ş’de Satış Sonrası Bölge Müdürü olarak iş hayatına başlayıp sırası ile Yedek Parça Müdürlüğü, Motosiklet Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, Otomobil Satış Kıdemli Müdürlüğü, İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Pazarlama ve Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.

Cem Özütok / Honda Türkiye Otomobil Satış Müdürü: Honda' da görevine 2001 yılında Satış Bölge Müdürü olarak başladı. 2009 yılında Otomobil Satış Şefliği, 2010 yılında Otomobil Satış Müdür Yardımcılığı, 2012 yılında Satış Operasyon Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Bülent Kılıçer / Honda Türkiye Otomobil Pazarlama Müdürü: 2001 yılında Honda Türkiye ailesine katıldı. Sırasıyla Motosiklet Satış Bölge Müdürü, Motosiklet Pazarlama Şefi, Otomobil Satış Müdür Yardımcısı, Otomobil Pazarlama Müdür Yardımcılığı ve Otomobil Planlama Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Engin Sennaroğlu / Honda Türkiye Motosiklet Satış Planlama Müdürü: İş hayatına otomotiv yan sanayisinde uluslararası şirketlerde görev yaparak başladı. 1997 yılında Üretim Montaj departmanında görev alarak Honda Türkiye ailesine katıldı. Sırasıyla Üretim Montaj, Satınalma, Parça Kalite, İdari İşler, Motosiklet Proje ve Malzeme Yönetimi bölümlerinde yöneticilik yaptı. Son olarak da Motosiklet Satış Planlama Müdürü görevini üstlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir