Şubat 28, 2007

Horoz Lojistik'ten yurtiçi taşımacılığına 6 milyon YTL'lik yatırım

Entegre lojistik servis sağlayıcısı HOROZ LOJİSTİK yeni araç yatırımları ile hem filosunu hem de yurt içi taşımacılığını güçlendiriyor. Yurt içinde gelişen dağıtım operasyonunu desteklemek amacıyla şehir içi dağıtım için 20, şehirlerarası için 15 kamyon ve 15 kamyon römork olmak üzere toplam 50 adet araç satın alan HOROZ LOJİSTİK, yaptığı 6 milyon YTL’lik yatırım ile bu alandaki çalışmalarına hız verdi.

Sezonsal dalgalanmalar ve özel hizmetler için de kullanılması hedeflenen bu yenilenen filo ile her türlü müşteri taleplerine anında yanıt vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve hizmet kalitesini arttırmak hedefleniyor.

1942 yılından bu yana sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle sektördeki lider kuruluşlar arasındaki yerini sağlamlaştıran HOROZ LOJİSTİK 65. yılında filosunu ve filosuna kattığı yeni araçları 65. yıla özel logosu ve puzzle konseptiyle giydirdi. Birbiriyle entegrasyonu olan pek çok parçanın oluşturduğu bir bütün olma özelliğiyle lojistik işini analojik olarak tanımlayan puzzle konsepti ile “lojistikteki çözüm ortağınız” felsefesi araç giydirmelerine yansıtılıyor.
 
Bir parçası eksik olduğunda gerideki tüm parçaları yapılmış bile olsa, tamamlanmamış görünümü veren puzzle’dan yola çıkılarak hazırlanan konsept ile HOROZ LOJİSTİK’in eksiksiz hizmet anlayışı vurgulanıyor. Bu konseptle giydirilen ulusal ve uluslararası taşımacılık yapan tır ve kamyonlar hareketli bir outdoor mecrası ve HOROZ LOJİSTİK’in dışa açılan penceresi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir