Mayıs 27, 2013

İlkem Turizm, müşteri ve çalışanları ile buluştu

Personel taşıma alanında Türkiye'nin önemli kuruluşlarından olan İlkem Turizm, 5. Geleneksel Bahar Şenliği'ni gerçekleştirdi. Polonezköy'de yapılan etkinliğe firma yöneticileri, personeli, sürücü ve rehberler ile aileleri katılım gösterdi. Ayrıca İlkem Turizm'in taşımacılığını gerçekleştirdiği Doğa Koleji yöneticileri ile Pınar, Groupama, İdol Sigorta gibi firma yöneticileri de etkinliğe iştirak etti.Mercedes-Benz Bayisi Gülsoy araçlarını sergiled
i

İlkem Turizm'in en önemli iş ortaklarından Mercedes-Benz ise önemli bayilerinden Gülsoy Otomotiv ile etkinlikteki yerini alırken, şenlik alanı girişinde Mercedes-Benz Sprinter minibüsler müşteri ve konuklara sergilendi.
İlkem Turizm Başkanı Ali Bayraktaroğlu, artık gelenekselleşen bu etkinlik ile çalışanlar ve müşterileri birarada görmekten duyduğu mutluluğu dile getirirken firma çalışanları ve iş ortaklarına da birer plaket takdim etti. Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü Serkan Açar ile Nisan ayında Pazarlama Müdürü olarak göreve başlayan Mine Öztuncay da etkinlik alanında yer alarak Gülsoy Otomotiv olarak her zaman müşterilerinin yanında olacaklarını vurguladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir