Nisan 17, 2013

Iveco 30. Bauma Fuarı'nda

Iveco, 15 – 21 Nisan tarihlerinde Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen 30. Uluslararası Bauma Ticaret Fuarı’nda ürünlerini sergiliyor. 
Firmanın yaptığı açıklamaya göre, Fiat Endüstri Grubu, Bauma Fuarı’nda üç temel alanda temsil ediliyor: CNH, Iveco ve FPT  Endüstri. Fuarda bu gruplar Case Construction, New Holland Construction, Iveco, Astra ve FPT Endüstri ticarî markalarını sergiliyorlar. Hall B5’teki geniş fuarda yer alan 2,600 m²’yi aşan sergi alanında New Holland İnşaat, Iveco, Astra ve FPT Endüstri markaları yer alıyor.
Bauma fuarındaki standın anafikri “Fiat Endüstri inşaat ve madencilik profesyonelleri iş başında”.

Araçlar İş Başında: Bütün Iveco ürün gamı

Iveco’nun taşıma fonksiyonlu bütün arazî araçları en hafif segmentten en ağırına kadar standda yer alıyor. Her aracın temel özellikleri, elverişsiz ya da alışılmamış zeminlerde seyir kabiliyetlerinin yanı sıra kabin konforu, ergonomisi ve kullanılacağı alana göre değişebilme özelliği gösteriliyor.
Iveco’nu Fiat Endüstri standında yer alan araçları şunlar: Trakker ve Stralis Hi-Way ağır segmentteki arazî araçlarını, Eurocargo orta segmenti, Daily ise hafif segmenti temsil ediyor.
Seri Astra markasının her türlü yol ve arazi koşullarına cevap veren araçlar dizisi ile tamamlanıyor. Super heavy duty HHD9 adeta bir film platosunda yer alıyor. ADT 30 damperli kamyon da aynı standda yer alıyor. Sert damperli Astra RD32 kamyon ise açık havadaki CaseConstruction standında görülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir