Kasım 14, 2006

IVECO Çorlu Tufanlar tesisi

Iveco, Türkiye'deki bayi ve servis ağını genişletmeyi sürdürüyor. Son olarak Çorlu Tufanlar tesisleri törenle hizmete girdi. Toplam 4.500 metrekarelik alan üzerine kurulu olan tesiste, satış, servis ve yedek parça hizmeti verilmeye başlandı.

Avrupa ve Türkiye'nin önde gelen ticari araç üreticilerinden birisi olan Iveco, Türkiye çapındaki bayi ve servis ağını hızlı bir şekilde güçlendirip, yenilemeye devam ediyor. 1980 yılından bu yana Iveco bayisi olan, Tufanlar Otomotiv'in Tekirdağ Çorlu'daki yeni tesisleri, 11 Kasım 2006 tarihinde, Otoyol Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Murat Selek, Otoyol Sanayi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Vançın Kitapçı, Otoyol Sanayi A.Ş. Ürün ve Marka Müdürü Tansu Giz ve Otoyol Sanayi A.Ş. Satış Müdürü Rüştü Başargan'ın da katıldığı bir törenle hizmete girdi.

Kapalı alanı 2.730 m2 olan toplam 4.500 m2'lik alan üzerine kurulu olan Çorlu Tufanlar Tesisleri, müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek. Törende yaptığı konuşmada, Iveco'nun güçlü pazar payına sahip olduğu Trakya'nın önemini vurgulayan Otoyol Genel Müdürü Murat Selek, tesisin hem Çorlu bölgesi hem de Trakya için önemli olduğunu ifade etti.

Murat Selek konuşmasında “Otoyol'un 40. kuruluş yıldönümünü kutladığımız 2006 yılında birçok atılım gerçekleştirdik. Avrupa'nın sınıfında lider kamyonu Iveco Eurocargo'nun Türkiye'de üretimine başlanması ve lansmanı, ürün gamımızın yenilenmesi ve yurdun birçok noktasında bayilerimizin tesislerini yenilemesi veya yeni tesisine taşınması da bunlar arasında yer alıyor. Iveco'nun müşterilerine açılan yüzü olan bayilerimizin yeni ve modern tesisleri ile müşterilerimize daha yakın olma hedefimize ulaşmamızda önemli katkısı olacaktır” diyerek tesisin açılışında görüşünü dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir