Temmuz 27, 2013

Kavaklıdere'ye 10 adet Eurocargo

Iveco Ankara yetkili satıcısı ve servisi Özgözde, Kavaklıdere Şarapları firmasına 10 adet Eurocargo teslim etti.

Kavaklıdere şarapları için özel olarak üretilen Eurocargo 150 E 18 araçlar, firmanın Ankara tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi. Teslimat törenine Kavaklıdere Şarapları Ticaret Direktörü Fehmi Atak, İdari işler müdürü İskender Kirişci, satınalma uzmanı Didem Güven ve satışı gerçekleştiren Iveco Ankara bayisi Özgözde Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Sezgin Işık katıldı.

Kaliteden ödün vermeden çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Kavaklıdere Şarapları Ticaret Direktörü Fehmi Atak, ''Söz konusu kalitemizi lojistik hizmetlerimizde de üst seviyelere taşımak istiyoruz. Dolayısı ile filomuzda kullandığımız araçlar hizmet kalitemiz ve şirket prestijimiz için çok önemlidir. Bu nedenle tercihimizi Iveco Eurocargo’dan yana kullandık’’ diyerek filolarını Iveco kamyonlarla büyütmek istediklerini belirtti.

Teslimat töreninde konuşan Özgözde Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Sezgin Işık ise, Ankara’nın önemli kuruluşlarından Kavaklıdere Şarapları ile olan işbirliklerinin devam edeceğini belirterek, firmanın talebi doğrultusunda ihtiyaçlarının doğru olarak belirlendiğini ve Iveco’nun sağladığı maksimum ürün gamı sayesinde kendilerine uygun en verimli araçların özel olarak ürettirildiğini söyledi.
Sezgin Işık, sağladığı ekonomi ve sürüş konforu ile Iveco Eurocargo araçların firmaya büyük katma değer yaratacağına inandığını belirtti. Tören sonunda firma yetkililerine plaket takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir