Aralık 21, 2011

Koçaslanlar'dan 100'lük satış

1986 yılından bugüne yurtiçi taşımacılık alanında faaliyet gösteren Turna Nakliyat, filosunu Renault Trucks bayi Koçaslanlar Otomotiv'den aldığı 100 adet Optidriver çekicilerle genişletti. Siparişin 40 adetlik ilk kısmı da geçtiğimiz günlerde yapılan bir törenle teslim edildi.

Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Koçaslanlar Otomotiv Şirketler Grubu Genel Müdürü Ertan Batal, Koçaslanlar Otomotiv İzmit Satış ve Şube Müdürü Erdoğan Seymen ve Turna Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durna'nın katılımları ile teslimat gerçekleşen törende, Mahmut Koçaslan bir konuşma yaparak; “Koçaslanlar Otomotiv olarak satmış olduğumuz her Renault Trucks araç ile birlikte vermiş olduğumuz kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti ile Türkiye nin her yerinde Reanult Trucks araçlara sahip firmalarla bir nevi ortaklık kuruyoruz. Turna Nakliyat ile de kurulan bu ortaklık bizlere kıvanç ve onur vermektedir” dedi.

Hüseyin Durna ise, Renault Trucks Optidriver çekicileri yakıt tüketiminin az olması ve Koçaslanlar Otomotiv'in kaliteli satış sonrası hizmetinden dolayı tercih ettiklerini belirtti.

Kalan 60 adet çekici 2012 yılının ilk yarısında teslim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir