Eylül 23, 2011

Konya Motorlu Araçlar'dan Tekcer Nakliyat'a teslimat

1995 yılında kurulan ve 2009’dan beri sıvı şeker nakliyesi hizmeti veren Tekcer Nakliyat, toplam 48 adetlik filosunu 2 adedi un silobasında kullanılmak üzere toplam 5 adet otomatik şanzımanlı Renault Trucks Premium ile genişletti.

Konya Motorlu Araçlar’da gerçekleşen teslimat töreninde; Tekcer Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Tekelioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tekelioğlu, Konya Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik ve Satış Müdürü Bülent Tutar hazır bulundu. Mecit Tekelioğlu, 5 günlüğüne deneme amaçlı kendilerine verilen Premium 430.19 Optidriver çekicinin filosunda bulunan diğer marka araçlara göre yakıt tüketimindeki avantajından dolayı satın alma kararı verdiklerine değindi ve ekledi:

“Renault Trucks markasını tercih sebebimiz düşük yakıt tüketimi, konforlu sürüş ve bakım maliyetinin düşük fiyatlı olmasıdır. İleride yapacağımız yeni araç alımlarında satın aldığımız Renault Premium araçların kesinlikle bizlere ışık tutacağı kanaatindeyiz.“

Bülent Tutar da Tekcer Nakliyat’a Renault Trucks’ı tercih ettikleri için teşekkür ederek; “Deneme amaçlı verdiğimiz Premium 430’un mükemmel performansı öncelikle yakıt tasarrufu olmak üzere aracın performansı ile ilgili söylemlerimiz doğruluğu kanıtlamamıza yardımcı oldu. Deneme süresince Infomax ile sağladığımız sağlıklı bilgi akışı Renault Trucks’a olan güveni perçinlediğini düşünüyorum“ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir