Haziran 13, 2013

Kässbohrer'den Low-Bed teslimatı

Yıldızlı Mühendislik İnşaat’a satışı yapılan Kässbohrer Low-Bed teslimatı Adapazarı fabrikada yapılan teslimat töreni ile gerçekleştirildi.

Yıldızlı Mühendislik İnşaat Genel Müdürü Serkan Yıldızlı, TIRSAN Araç Teslim Bölümü yetkilileri Mustafa Kurtuluş ve Muharrem Bektaş’ın katılımı ile gerçekleşen törende, Serkan Yıldızlı, “13 araçlık filomuzun 12’sini TIRSAN’ın tenteli perdeli ürün grubu oluşturuyor. İş hacmimizin artması ile doğan yeni ihtiyacımız için de TIRSAN şirketlerinden biri olan Kässbohrer’in Low-Bed ürününü tercih ettik. Kässbohrer Low-Bed’in sağlamlığının ağır yüklemelerde sağlayacağı güvenle müşterilerimize daha iyi hizmet sunacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yıldızlı Mühendislik İnşaat’ın teslim aldığı 2750 mm platform genişliğine sahip, uzayabilir 5 dingilli Kässbohrer Low-Bed ürünü, serseri dingilleri sayesinde yüksek manevra kabiliyeti kazandırırken, lastik aşınmalarını minimize ederek işletme maliyetlerini azaltır, ağır yük taşımacılığında güvenli ve pratik çözümler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir