Aralık 4, 2008

Manheim Türkiye'den hediyeler

Manheim Türkiye, İstanbul Tuzla ve İstoç’taki tesislerinde eş zamanlı olarak özel artırma gerçekleştirdi ve onbininci aracın satışına özel hediyeler dağıttı. 10 bininci aracı satın alan Elit Otomotiv’den Hüseyin Cihangir LG plazma televizyon kazandı. Bunun yanı sıra, katılımcılara çekilişle; iPod ve cep telefonu, Manheim Türkiye’den detay temizlik hizmeti, komisyon indirimi, komisyonsuz satın alma ve ücretsiz lojistik hizmeti gibi çeşitli hediyeler de sunuldu.

Manheim Türkiye Genel Müdürü Cengiz Temel yapılan etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi:”Özellikle ülke ekonomisinin sıkıntılı bir dönemden geçtiği günlerde 10 bininci otomobil satışını gerçekleştirmenin hem Manheim Türkiye hem de 2. el otomobil sektörüne moral ve heyecan verdi.
 
İstanbul Tuzla ve İstoç’ta bulunan tesislerimizde her hafta düzenlediğimiz özel artırmalarımızda onbininci araca ulaştık. Araç alım satımında, marka kısıtlaması olmadan verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetlerle bugün, 2. el otomobil pazarının dinamizmini korumasında etkili rol üstlenebiliyoruz. Tesislerimizde aracını satmak isteyen herkese, üye galeri ve yetkili satıcılarımıza avantajlı hizmetlerimizi sunmayı sürdüreceğiz.“

Manheim'de özel artırmalar devam ediyor

Manheim Türkiye, her hafta Tuzla ve İstoç’taki tesislerinde, üye galeri ve yetkili satıcıların araç alabildikleri, dileyen herkesin araçlarını satabildiği özel artırmalar düzenliyor. Özel artırmalara katılanlar, her hafta çeşitli mağazalardan hediye çekleri kazanıyorlar. Buna ek olarak her ay sonu düzenlenen çekilişlerde katılımcılara çeşitli hediyeler veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir