Eylül 7, 2011

Matriks'e 5 Stralis

Iveco’nun Istanbul yetkili satıcılarından Iveco Otomotiv, Matriks AŞ’ye 5 adet Stralis 4×2 oto taşıyıcı kamyonu teslim etti. Teslim töreninde Matriks AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhat Erkin, Iveco Araç İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Teoman, Iveco Araç Filo Satış Müdürü Tayfun Karahasan ve Iveco Otomotiv Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Olcay Güloğlu hazır bulundular.

Yusuf Teoman, Matriks AŞ’ye, Stralis oto taşıyıcı kamyonlar için ve iş ortağı olarak Iveco’yu tercih ettikleri için teşekkür etti. Serhat Erkin; Stralis ürün yelpazesindeki çeşitliliğin, düşük işletme maliyeti ve uzun vadede karlılık sağlamasının yatırım tercihlerini kolaylaştırdığını söyledi. Tayfun Karahasan ise, 2012 Model Stralis araçların araç dağıtım trafiğinde sürüş kalitesi taleplerini karşıladığını, çevreci yapısıyla da sektörde öncü olacağını yineledi.

Teslim edilen araçların tümünde Eurotronic Şanzıman, Pto Donanımı, Hill Holder, çift depo yakıt tankı, 315 60R 22,5 Michelin lastikler, ön ve arka havalı süspansiyon, filo yönetim sistemi bilgi arayüzü donanımı standart olarak bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir