Mart 8, 2013

Meiller, nakliyat sektörünün de tercihi

Özellikle inşaat firmaları tarafından tercih edilen Meiller, nakliyat sektöründen Uçar Nakliyat ve Kayalar Nakliyat'ın filolarını da güçlendirdi.

Uçar Nakliyat, 7 adet Meiller çelik yarı römork damper aldı
İstanbul merkezli Uçar Nakliyat firması, filosuna 7 adet Meiller çelik yarı römork damper kattı. Meiller'in sunduğu kalitenin, satın alım kararlarında önemli rol oynadığını belirten Uçar Nakliyat yetkilisi Kadir Uçar, “Araçlarımızın çalışma sahaları zorlu alanlar. Meiller, gerek dayanıklılığı ve kalitesi ile gerekse yüksek operasyonda kalma süresi ile firmamıza katkı sağlıyor. Ayrıca, Doğuş Otomotiv güvencesinde olduğunu bilmek artı bir değer katıyor“ dedi.
 

Kayalar Nakliyat filosunu Meiller ile güçlendirdi

1992 yılında bir aile şirketi olarak kurulan, İstanbul Tepecik merkezli Kayalar Nakliyat da filosunu Meiller ile güçlendiren firmalar arasına katıldı. Aracı teslim alan Kayalar Nakliyat firması yetkilisi Avni Kaya, “Aile şirketi olarak kurulan firmamız her geçen gün yeni müşterilerimizle büyüdü. Bu büyüme neticesinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için filomuzu genişletme ihtiyacı duyuyoruz. Meiller'in yüksek kaliteli ürünleri, müşterilerimize sunduğumuz yüksek kaliteli hizmeti destekler nitelikte. Bu nedenle araç alımımızda Meiller’i tercih ettik“ açıklamasında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir