Haziran 19, 2007

Meral Kasa Gebze Şekerpınar'da yeni yerinde hizmete başladı

İstanbul Maltepe’de kendi yerinde uzun yıllar kasa, damper yarı römork ve konteyner şasi üretimi gerçekleştiren Meral Kasa, Gebze’ye taşındı. Meral Kasa yeni yerinde kuru yük taşımacılığında kullanılan kasalar ve yarı römorklar da üretecek. Meral Kasa’nın yeni tesisi  ayrıca satış sonrası hizmetler verecek imkanlara da sahip bulunuyor.
Konuyla ilgili olarak bilgi aldığımız Meral Kasa Genel Müdürü Derya Güngörür, İstanbul’un taşıma ve üretim merkezi durumunda bulunan Gebze – Şekerpınar’daki yeni yerlerine TEM ve E5 karayolu bağlantıları ile kolayca ulaşıldığını belirterek şunları söylüyor:
“Meral Kasa’nın yeni yerini belirlerken İstanbul’un taşıma ve üretim merkezi durumunda olan Şekerpınar’ı tercih etmemizin nedeni TEM ve E5 bağlantısı ile ulaşımın çok kolay olması. 2500 m2 kapalı, 4000 m2 açık olmak üzere toplam 6.5 dönümlük bir alanda hizmet vermeye başladık.
Ürünlerimizde kaliteli çelik, kalite sorunu olmayan dingil  ve elektrik sistemleri kullanılıyoruz.  Yeni tesiste özellikle boya kalitesinin sağlanmasına yönelik olarak ek yatırım ve donanım techizatı oluşturuldu. Diğer taraftan ürün yelpazesi ve müşteri talepleri ile bağlantı olarak tesisimizin genişleme ve yeni donamlarla desteklenmesi çalışmaları sürüyor.

Ayrıca şasi üstü kasa ve diğer taşıma ekipmanları da üretiyoruz. Üstyapı ve yarı römork üretiminde modüler ve fleksibil anlayışla hareket ediliyoruz. Müşterilerimizin işe özel araç ihtiyaçlarının karşılanmasında ve proje çalışmalarında da çözüm ortağıyız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir