Aralık 22, 2008

Mercedes Benz'de Üstyapı Hassasiyeti

İstanbul'da Mercedes Benz çalışanlarını bayi ve müşterileriyle buluşturan Daimler Filo Müşterileri Toplantıları kamyon ve otobüs segmentlerinde ayrı ayrı gerçekleşti. Toplantıda satış sonrası hizmetler ağır vasıta bayi gelişimi, teknik yenilikler, 2009 mevzuat değişimi, Mercedes Benz sürüş eğitimi, üstyapı faaliyetleri, bakım sözleşmesi, 24 saat acil servis gibi konularda bilgiler verilirken orjinal yedek parça kullanımının önemine değinildi.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Mercedes Benz Türk Kamyon Satış ve Pazarlama Müdürü Bahadır Özbayır, Mercedes için en önemli süreçlerden birisinin de satış ve satın alma süreci olduğunu belirterek üretilen farklı segmentlerdeki kamyonların fabrikadan çıktıktan sonra satış süreçlerinin başladığını belirtti. Özbayır 2008 yılı toplam kamyon satış hedefinin 10.000'in üzerinde olduğunu vurguladı.

Toplantıda gündeme damgasını vuran konulardan biri de üstyapı oldu. Üstyapıcılar ile olan ilişkilerdeki en önemli faktörün faaliyetlerin profesyonel olarak ele alınması olduğunu belirten Mercedes Benz yetkilileri, firma olarak verdikleri üstyapıcı eğitimleri ile Türkiye'deki üstyapıcıların işletme ve ürün kalitelerinin gelişmesine katkıda bulunduklarını belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir