Mart 30, 2011

Metro'ya 100. Safir

Temsa, Metro Turizm ile gerçekleştirdiği iş ortaklığı kapsamında 100’üncü Temsa Safir aracı teslim etti. Temsa Adana Fabrikası’nda, 28 Mart 2011 tarihinde gerçekleşen teslimat töreninde; Temsa Global Mali İşler ve Finansman Direktörü İsmail Kemal Gürleyik, Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Şenol Ayyıldız, Temsa Global Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Anıl, Metro Turizm Adana işletme ortaklarından Halit Büyükbayraktar ve Metro Turizm kaptan ve çalışanları hazır bulundu.

Törende bir konuşma yapan Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şenol Ayyıldız, Temsa’nın teknoloji ve üretim kalitesi açısından uluslararası pazarlarda rekabet eden yerli bir üretici olduğunu belirtti. Ayrıca Türk işçisinin ve Türk sanayicisinin ne denli yüksek bir potansiyele sahip olduğunu belirten Ayyıldız, “Karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe Türkiye’nin en güçlü filosuna sahip Metro Turizm olarak, yatırımlarımızı müşterilerimize güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmak için sürdürüyoruz. Temsa gibi Türkiye’nin en önemli firmalarından biri ile yaptığımız işbirliği de hedeflerimize kolaylıkla ulaşmamızı sağlamakta. Bu senenin ilk üç ayında hedeflediğimiz yolcu sayımızın 1 milyon üzerine çıktık. 2011 yılında hedef olarak belirlediğimiz 18.1 milyon yolcu sayısını da kolaylıkla aşacağımızı düşünüyorum” dedi.

Sözlerine Temsa kalitesinin müşteri tarafından da onaylandığını belirterek devam eden Ayyıldız; “Filomuzdaki Temsa araçlar konfor açısından müşteri ölçümlerinde tam not alarak güvenimize güven kattı. Biz de müşterimizi dinleyerek Temsa Safir’in Türkiye’nin bütün hatlarında hizmet vermesini sağladık. Gelecek dönemde ise, Temsa’dan 100 adetlik araç alımında bulunmak için görüşmelerimizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Temsa Global Mali İşler ve Finansman Direktörü İsmail Kemal Gürleyik ise “Türkiye’nin lider yerli markası Metro Turizm’de yerli bir üretici olarak araçlarımızın yer alması bizler için gurur kaynağı. Tamamı Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen Temsa markalı araçlarımızı Türkiye için ürettik ve Metro Turizm gibi sektörünün önde gelen kuruluşlarıyla işbirliklerimizi sürdürerek ülkemize daha da kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir