Nisan 12, 2010

Nakliyeciler filosunu Mercedes'le güçlendirdi

Mercedes-Benz Axor çekiciler, nakliyecilerin en çok tercih ettiği araçlar arasında yer almaya devam ediyor. Haliloglu İç-Dış Tic.ve Nak. şirketi filosunu 39 adet Mercedes-Benz çekici ile güçlendirerek araç parkındaki Mercedes-Benz sayısını 246’ya yükseltti.

 
İkra Lojistik'e 50 Mercedes

Uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren İkra Lojistik de, tercihini  Mercedes-Benz çekicilerden yana yaptı ve filosuna 50 adet Euro 5 çekiciyi katarak araç parkındaki Mercedes-Benz sayısını 350’ye çıkardı.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Aksaray Kamyon Fabrikası' nda gerçekleştirilen teslimat törenlerinde Haliloglu İç-Dış Tic.ve Nak.  İkra Lojistik Uluslararası Taşımacılık yetkilileri ve Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası yetkilileri katıldılar. Teslimat törenlerinde Teknik Eğitmen Halil Eryılmaz, firma şöförlerine “güvenli ve ekonomik sürüş” konusunda eğitim verdi.
 
Araçları teslim alan firma yetkilileri; Mercedes-Benz çekicileri tercih etmelerinde önem taşıyan unsurları Mercedes-Benz firmasının kalitesi ve sadakatinin yanı sıra, araçların yaygın servis ağı, ucuz yedek parça ve bakım maliyetleri, düşük yakıt tüketimi ve yüksek 2. el değerlerinin oluşturduğunu belirttiler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir