Haziran 8, 2011

Navigator'dan Likit Kimya'ya SAP danışmanlığı hizmeti

Deterjan, kağıt, gıda ve inşaat sektorlerine; dökme ve ambalajlı kimyasallar alanında bütünleşik çözüm sunan Likit Kimya, Navigator danışmanlığında SAP projesini başlattı.

Navigator, Likit Kimya’nın tüm faaliyetlerini tek bir ERP (Enterprise Resource Planing) platformunda yürütmek, süreçlerde standardizasyonu sağlamak ve verimliliği artırmak hedefine ulaşması için hizmet veriyor. Navigator danışmanlığında hayata geçirilecek SAP uygulaması Likit Kimya’nın kurumsal vizyonunu destekleyecek.

Navigator, SAP projesi kapsamında; satış ve dağıtım, malzeme, satın alma ve stok ve kalite yönetimi, üretim planlama, bakım onarım ve tüm finansal süreçlerin entegre olarak çalışabileceği bir ERP ortamı oluşturacak. Siparişten teslimata kadar müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Likit Kimya, iş süreçlerini daha az maliyet, daha yüksek kalite, verimlilik ve müşteri memnuniyeti ile yönetebileceği bir yapıyı hayata geçirmiş olacak.

Ayrıca firmanın iş gereksinimlerine özel olarak tedarikçi değerlendirme raporu, teslimat performans raporu, müşteri ziyaret raporu gibi çıktıların alınabilmesi sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir