Ekim 26, 2010

Niğde Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi filosunu güçlendiriyor

Teslimatlarını hız kesmeden sürdüren Anadolu Isuzu, Niğde Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ne 4 adet Isuzu Novaciti teslim etti. Teslimat törenine; Anadolu Isuzu Satış Ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Anadolu Isuzu Bölge Satış Sorumlusu Murat Küçük, Niğde Belediyesi Başkanı Faruk Akdoğan ve Niğde Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Ertuğrul Çelenkoğlu katıldı.

Tamay: “Amacımız halkımıza konforlu ve güvenli seyahat olanakları sunmak.”

Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, teslimatları sadece araç satmak olarak görmediklerini ve törenlerin Isuzu ailesini kenetlendirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Türkiye’de küçük otobüs lideriyiz ve bunu gururla yapıyoruz. Amacımız halkımıza konforlu ve güvenli seyahat olanakları sunmak. 2008’in Ağustos ayında Euro 4’ü araçlarımıza entegre ettik. Rakiplerimiz ise bizi bir yıl geriden takip etti. Yeniliklerimizi devam ettirip 7 metre araçlarda ilk engelli parkurunu biz yaptık. Artık her belediyenin bu tip araçları tercih etmesi gerekiyor. Niğde Belediyesi’nin de Türkiye’de öncülük yapıp bu araçları kullanan ilk belediye olması takdir edilmesi gereken bir davranış.”

Akdoğan: “ Çevreci Novociti’lerle Filomuz Daha da Güçlü.”

Niğde Belediyesi Başkanı Faruk Akdoğan, Isuzu’nun 7 metrelik araçlarında bulunan engelli parkurlarını önemini vurguladı ve “Yüzde 11’i engelli vatandaşlardan oluşan ülkemizde, araçlarına engelli parkurunu yerleştiren Isuzu’ya teşekkür ederiz. Isuzu’nun Niğde yollarında hizmet vermesinden dolayı çok mutluyuz” dedi. Niğde Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Ertuğrul Çelenkoğlu ise Isuzu’yu seçerken çevreci motorların önemli bir etken olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir