Mart 15, 2010

Nihat ve Sivrisinek Yeni Fiat Doblo ile turnede

Alem FM’in efsane sunucularından Nihat Sırdar ve ekürisi Sivrisinek,  hafif ticari araç pazarının yeni temsilcisi Fiat Doblo ile Türkiye çapında yeni bir turneye çıkıyor.  Nihat Sırdar ve Sivrisinek’in yeni gösterisini izlemek isteyenler, kendilerine en yakın Fiat bayiinde Yeni Fiat Doblo ile test sürüşü yaparak ücretsiz davetiye kazanabilecek. 25 ili kapsayan etkinliğin ilki 12 Mart 2010'da Çanakkale’de başladı.

Kampanyalı satışlar başladı
Bu arada, Yeni Fiat Doblo’nun Cargo versiyonları 22 bin 900 TL’den, Combi versiyonları ise 26 bin 400 TL’den başlayan peşin indirimli anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini aldı. Geniş ailelerin Doblo’su olarak da tanıtılan edilen yeni Fiat Doblo, 1.4 litre 95 bg benzinli ve 1.3 litre 90 bg, 1.6 litre 105 bg ve 2.0 litre 135 bg’lik Multijet turbo dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.
 
Avrupa’daki Fiat Doblo modellerine kıyasla daha zengin donanım seviyesini sunan Premio donanım paketinde; EBD destekli ABS, ESP, ASR, Hill holder, otomatik klima, sürücü ve yolcu ön havayastıkları, yan havayastıkları, arka park sensörü, aktif kafalık sistemi, MP3 çalarlı müzik sistemi, 16 inç alaşım jantlar, elektrikli ön ve arka camlar, ön sis farları, karartılmış arka camlar gibi çok sayıda unsur standart olarak yer alıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir