Mart 6, 2010

Nuh Beton yatırımlarına Volvo Kamyon ile devam ediyor

Nuh Şirketler Grubu'nun bünyesinde yer alan ve kurulduğu 1986 yılından bugüne kadar toplam 340 adet Volvo Kamyon satın alan Nuh Beton, geçtiğimiz günlerde de Volvo markası  ile filosunu güçlendirdi. Nuh Beton üretimlerinde kullanmak üzere Liebheer marka mikserli 10 adet  Euro 4 motorlu, 9 m3 hacimli Volvo FM400 8×4 kamyonu filosuna ekledi.

Nuh Beton’un Maltepe’deki tesislerinde gerçekleşen araç  teslim töreninde; Nuh Beton adına Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan Güleryüz, Yatırım Planlama Müdürü Erdem Tandırlı ve Atölye Müdürü Kemal Önder, Volvo Kamyon bayisi Ulusoy Otomotiv adına Genel Müdürü Ali Ulusu ve Volvo Kamyon adına Lojistik Müdürü Özkan Çelik hazır bulundu.

 
Volvo Kamyon Lojistik Müdürü Özkan Çelik törende yaptığı konuşmada: “Bugün, Nuh Beton’a son teknolojiye sahip kamyonlarımızı teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Nuh Beton ile uzun zamandır devam eden iş birliğimiz ve yine Volvo’yu tercih etmesi bizi gerçekten gururlandırıyor. Türkiye, Volvo Kamyon olarak bizim için gerçekten çok önemli bir pazar ve amacımız burada da müşterilerimiz için en iyi çözüm ortağı olmak. Bu nedenle müşteri memnuniyetini arttırmak için çok çalışıyoruz. Genişleyen satış sonrası ağımız ile de yatırımlarımız devam ediyor” dedi.
Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan Güleryüz de: “Müşterilerimize daima daha iyi ve daha etkin bir hizmet vermek adına güncel teknolojileri takip ederek yatırımlarını yapmaktan çekinmeyen şirketimizin bu anlayışı, tüm çalışanlarınca da paylaşılan sonu gelmez bir çabanın da odak noktasını oluşturmaktadır. Güncel teknolojileri takip etmemiz ve müşterilerimize hep en iyisini sunmak amacımız doğrultusunda yolumuzu hep Volvo Kamyon ile alıyoruz” diye konuştu.

Ulusoy Otomotiv Genel Müdürü Ali Ulusu ise:“ Hem Volvo Kamyon hem de iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizle devam ettirdiğimiz uzun soluklu çalışmalar avantajlı iş kazançları sağlıyor. Sinerjimizle başarılı projelere imza atabilmek bizleri gururlandırıyor” dedi.
 

Nuh Şirketler Grubu'nun en genç ve dinamik temsilcisi olan Nuh Beton A.Ş.,  Nuh Çimento Sanayi'nin ayrı bir faaliyet kolu olarak 1987 üretime başladı. Büyüyen kuruluşun daha iyi organize edilebilmesi amacıyla 1995 yılında Nuh Beton ayrı bir şirket olarak kuruldu. Ayrı şirket olmasından sonra büyümeye devam eden Nuh Beton tesislerini de arttırdı. Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB)”nin kurucu üyeleri arasında yer alıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir