Haziran 21, 2010

Omsan, Total, Otokar ve Renault Trucks işbirliği kutlandı

Omsan, Total için 2004 yılından beri gerçekleştirdiği akaryakıt bayi dağıtım operasyonlarını iki firma arasında yapılan anlaşma ile 5 yıl daha uzattı. Bu operasyon da  Otokar ve Renault Trucks'ın desteğini aldı. Omsan, gelecek  5 yıllık dönemde operasyonlarını 30 tanker ve 45 sürücü ile gerçekleştirilecek. Akaryakıt bayi teslimatları Total'in Gebze, Haramidere, İzmir, Antalya ve Mersin’deki terminallerinden yapılacak.

Firmaların işbirlikleri, 27 Mayıs 2010'da Omsan'ın Cevizli’deki Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Törende; Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, Total Oil Türkiye Genel Müdürü Olivier Chalvon -Demersay, Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç ve Renault Trucks Genel Müdürü Dominique Pollien yer aldı.

Yetkililer yaptıkları konuşmalarda yapılan işbirliğinden duydukları memnuniyeti ve küreselleşen dünya pazarında rekabetçi olabilmek için birbirlerini tamamlayan sektörlerde hizmet vermenin avantajlarını sinerjiye dönüştürmenin kalite ve yetkinliklerine katkı sağlayacağını belirterek, aynı ekibin gelecekte de farklı projelerde  bir araya gelmesini umduklarını ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir