Mayıs 15, 2008

Opet Arçelik ve Paro'dan ortak kampanya

Opet, Arçelik ve Paro; 31 Aralık 2008’e kadar sürecek ortak bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, Opet veya Parolu kart kullanarak akaryakıt veya otogaz alan Opet müşterileri, alışverişleri sonucunda Arçelik’ten çeşitli hediyeler kazanacaklar.

Hediyeler arasında; Nokia 1200 cep telefonu, Arçelik Radyolu MP4 Oynatıcı,  Arçelik DVD Player, Nokia 1650 Cep Telefonu, Arçelik Dijital Fotoğraf Makinesi, Arçelik 37 Ekran TV, Nokia 5200 Cep Telefonu, I-pod Nano, Arçelik Klima (9000 btu), Arçelik 49 Ekran LCD TV, Arçelik Notebook Bilgisayar gibi seçenekler bulunuyor.

Kampanyaya dahil olmak için, Arçelik yazıp aralarında birer boşluk bırakarak kart numarası, isim ve soyad yazılarak “0532 444 67 38” e bir seferliğine kısa mesaj göndermek ve alışverişlerde kayıtlı kartı kullanmak gerekiyor. Kampanyaya katılan Paro üyeleri Opet istasyonlarındaki Paro sliplerinden, hediyelere yönelik ulaştıkları harcama tutarlarını izleyebiliyorlar. Kazanılan hediyeler herhangi bir Arçelik/Beko Yetkili Satıcısı’ndan alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir