Kasım 4, 2010

Otokar Kent talep görmeye devam ediyor

Otokar, modern yolcu taşımacılığı için tasarladığı otobüsü Kent 290H’nin teslimatlarına devam ederek, toplam 8 adet Kent 290H’yi farklı şirketlerden isimlere teslim etti. 3 Kasım 2010 tarihinde, İstanbul’daki Otokar Yetkili Bayisi Örnek Oto’da düzenlenen teslimat törenine; Otokar Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ve Otokar Yetkili Bayisi Örnek Oto’nun sahibi Yunus Öztepe ile Kent Satış Müdürü Mürsel Gülkanat katıldı. Törende ayrıca Kent’i alan isimlerden Mustafa Altuntaş, Ahmet Kelkitli, Feyzi Aksu, Necat Eroğlu, Şark Nakliyat’tan Osman Kaya ve Mehmet Şark ile Şirin Yıldırım Oto’dan Selahattin Yıldırım da hazır bulundu.

Otokar Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, törende yaptığı konuşmada; Kent 290H’nin değişik bölgelerden çok fazla talep aldığına dikkat çekerek şunları söyledi:

“Kent 290H gerek kullanım kolaylıkları gerekse kalitesiyle yoğun talep görüyor. Bugün de farklı firmalara değişik sayılarda Kent teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm beklentiler göz önüne alınarak ve özel olarak üretilen Kent 290H’lerin kullanıcılarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir