Ağustos 24, 2011

Otokar, sektörü iftar yemeklerinde buluşturdu

Otokar;Ramazan boyunca Kocaeli halk otobüsçüleri, TOFED, İstanbul Halk Ulaşım, Öztaş ve Mavi Marmara olmak üzere sponsor olduğu beş iftar yemeği ile faaliyet gösterdiği sektörün ve sektör temsilcilerinin yanında olduğunu gösterdi.

Otokar, bu Ramazan iftar yemekleri için 5 değişik organizasyona sponsor olarak imza attı.Tüm sektör ve temsilcilerinin buluştuğu iftar yemeklerinin ilki, Otokar sponsorluğunda 10 Ağustos 2011, Çarşamba günü Barcelo Eresin Topkapı’da gerçekleşen ve 1.200 kişinin katıldığı İstanbul Halk Ulaşım AŞ iftar yemeği oldu.

Otokar’ın sponsorluğu, 17 Ağustos 2011, Çarşamba günü TOFED’in düzenlediği iftar yemeği ile devam etti. Legend Otel’de gerçekleşen iftarda turizm sektörünün önde gelenleri buluştu.

18 Ağustos 2011, Perşembe günü, Öztaş AŞ’nin Kartal Titanic Business Hotel’de düzenlediği iftar yemeği de Otokar sponsorluğunda yapıldı. Özel halk otobüsleri yöneticileri, esnafları, İETT yöneticileri, bankacılar, akaryakıt ve otobüs firmalarının yöneticilerinin katıldığı iftar organizasyonunda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

19 Ağustos 2011, Cuma günü Kocaeli Halk Otobüsçüleri Kooperatifi üyeleri için Otokar tarafından Kocaeli Emex Otel’de yapılan iftar yemeğine ise 400 kişi katıldı. Kocaeli Halk Otobüsçüleri Kooperatifi üyeleri, sektör temsicileri ve Otokar yetkililerin katıldığı yemekte Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Otokar ailesi olarak hem İzmit’i hem Sakarya’yı birlikte kucaklamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Son olarak, 20 Ağustos 2011, Cumartesi günü Otokar sponsorluğunda Mavi Marmara Ulaşım AŞ’nin Beylikdüzü, Beylik Et Lokantası’nda düzenlenen iftar yemeği de yoğun katılımla gerçekleşti. Otokar İç Pazarlar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Mavi Marmara Ulaşım AŞ Başkanı Yıldırım Yılmaz, Öztaş AŞ Başkanı Mehmet Cemal Soydaş, TÖHOB Başkanı İsmail Yüksel ve çok sayıda Esnaf Odası Başkanı’nın bulunduğu iftar yemeğinde Otokar, 9 metrelik alçak tabanlı otobüslerini görücüye çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir