Eylül 5, 2011

Özgüven'in filosuna 7 tonluk Daily

Iveco, Denizli’de yapılan bir törenle Ege bölgesi Filli Boya dağıtıcısı Özgüven Boya’ya 7 adet 7 tonluk Daily panel van teslim etti. Iveco Araç Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Davide Righetto, Bölge Müdürü Fatih Gökdoğan, Özgüven Boya Yönetim Kurulu Başkanı Osman Zurlu, Şahinler Otomotiv Genel Müdürü Akın Ay ve Satış Müdürü Fikri Kanat'ın katıldığı törende Osman Zurlu şunları söyledi:

“Alımlarımızda bugüne kadar gerek dayanıklılık gerek yakıt ve işletme ekonomisi gibi üstün özelliklerinden dolayı tercihimiz hep Iveco oldu. Iveco piyasaya sürmüş olduğu 7 tonluk Panelvan aracı ile uzun süreden bu yana varolan bir ihtiyacımıza yanıt verdi. Bugüne kadar 3,5 tonluk araçlarda yaşadığımız yetersiz istiap haddi dolayısıyla verimli bir taşıma gerçekleştiremiyorduk, her bir aracımız oratalama 1.5 ton yük ile çalışıyor bu da bize uygun bir lojistik imkanı vermiyordu. Bugün bu araçlarla neredeyse üç aracımızın taşıdığı yükü tek seferde yerine ulaştıracağız”

Özgüven Boya'nın Iveco’ya duyduğu ilgi ve güvenden dolayı gururlu olduklarını söyleyen Davide Righetto ise, hızlı bir şekilde yeniden girdikleri Türkiye pazarında satış sonrasında da verecekleri üstün hizmet ile eksiksiz müşteri memnuniyeti hedeflediklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir