Eylül 20, 2011

Öztürkler'in filolarına Ford Cargo dopingi

Mersin’in önde gelen iki akaryakıt şirketinin filosuna son 6 ayda toplam 118 adet Ford Cargo 1838T ve 3232 çekici teslim eden Ford Otosan, 60 adetlik partiyi de törenle sahiplerine teslim etti.

Ford Otosan, Mersin’in önde gelen şirketlerinden Abdi Öztürk’e ait Öztürk Toptan Akaryakıt Ltd. şirketine 40 adet 1838T çekici ve Mehmet Öztürk’e ait Öztürkler Petrol’e 20 adet 1838T çekiciyi törenle teslim etti.

Teslim törenlerinde firma sahipleri ve çalışanlarının yanı sıra; Ford Otosan Yurtiçi Satış Müdürü Berk Mumcu, Bölge Satış Müdürü Ümit Öner, satışı gerçekleştiren Ford Yetkili Satıcısı Kemak AŞ’nin Genel Müdürü Kubilay Doğan ve Satış Müdürü Kamuran Kahraman da hazır bulundu.

Abdi Öztürk, Ford Otosan’dan son 6 ayda 81 adet Ford Cargo 1838T ve 3232 araç alımı gerçekleştirdiklerini belirterek, “İş çözümlerimize en uygun çekicileri bize tedarik eden Ford Cargo Kamyonları ile büyümeye devam ediyoruz” dedi. Öztürk; düşük yakıt tüketimi, yüksek performansı ve Türkiye genelinde yaygın satış sonrası hizmet ağına sahip olması nedeniyle Ford Cargo çekicilerini tercih ettiklerini de sözlerine ekledi.

Mehmet Öztürk ise son altı ayda 37 adet Ford Cargo 1838Tve 3232 araç alımı yaptıklarını belirtti. Öztürk, “Türkiye şartlarında en uygun nakliye çözümleri sunan Ford Cargo ile büyümeyi sürdürüyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir