Mayıs 4, 2010

Paksoy'un tercihi Optidriverlı Euro 5 çekiciler

Silobas ve dökme çimento taşımacılığı alanında faaliyet gösteren  Eskişehirli Paksoy Mühendislik şirketi, filosunu 13 adet  Optidriver+Robotize Otomatik Şanzımanlı Euro 5 Renault Trucks Premium R 430.19.4×2 T çekiçi araçları ile güçlendirdi. Firma, yeni alımlarıyla 50 adetlik araç filosu içindeki Renault Trucks sayısını 21 adede çıkardı. Ali Rıza Onat Eskişehir tesislerinde yapılan teslimat törenine; Firma Sahibi Semih Paksoy, Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Feridun Kısa, Ali Rıza Onat, Mot. AŞ’den Şube Müdürü Abdullah Berberoğlu katıldı.

Semih Paksoy, Ali Rıza Onat, Eskişehir tesislerinde yapılan teslimat törenindeki açıklamalarında: ”Renault Trucks araçlar ile ilk kez 2009 yılında çalışmaya başladık. Özellikle düşük yakıt tüketimi ve filo üzerinde tam bir hakimiyet sağlayan Optifuel Infomax ile maliyetlerimizi aşağıya çektiğimizi fark ettik,  bu yüzden de 2010 yılındaki bu 13 araçlık yatırımımızda da Optidriver+Robotize Otomatik Şanzımanlı Euro 5 Renault Trucks Premium R 430.19.4×2 T çekiçi araçları tercih ettik. Renault Trucks Eskişehir Bayisi Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar A.Ş.’nin hizmet anlayışının da bu tercihimizdeki etkisi yadsınamaz. 7 gün 24 saat hizmet alabildiğimiz bu üstün satış sonrası anlayışı sayesinde araçlarımızda hiçbir sorun yaşamıyoruz“ diye konuştu.

Renault Trucks Eskişehir bayisi Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar AŞ Şube Müdürü Abdullah Berberoğlu da: ”Bölgemizde araç parkını hızla büyüten Paksoy Mühendislik şirketi son yaptığı alım ile filosundaki Renault Trucks marka araç sayısını 21’e çıkardı. Bizler Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar AŞ olarak bölgemizde tüm müşterilerimize olduğu gibi Paksoy irketine de gözbebeğimiz gibi bakarak, onları müşteri gibi değil, ailemizin birer ferdi gibi görerek, olası her türlü sorunlarında hızlı çözümler üreterek, her zaman yanlarında olacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir