Ağustos 5, 2010

Renault Trucks teslimatlara devam ediyor

Renault Trucks Antalya bayisi As-sar Otomotiv son üç ayda müşterilerine 70 araç teslim ederek bölgedeki pazar payını güçlendirdi.

 

2000 yılından bu yana sürdürdükleri çalışmaların sonucu olarak bölgenin en önemli nakliye firmalarının Renault Trucks markasını tercih ettiğini söyleyen As-sar Otomotiv Satış Müdürü Murat Uçaklı, bunun nedenlerini şu sözlerle açıkladı :

“Nakliye sektörü müşterisi araç yatırımı yaparken bazı kriterleri çok önemsiyor. Bunlardan en önemlileri aracın kullanım maliyetinin düşüklüğü, satış sonrası servis hizmetinde markanın her zaman yanında olduğunu hissetmesi. Renault Trucks markası uzun yıllardan bu yana gelen bilgi ve tecrübesini Euro 5 araçlarda da göstermiş, nakliyede ana giderin akaryakıt gideri olduğunun bilinciyle pazarın en az yakıt tüketen araçlarını üretebilmek için büyük bir bütçeyle şu an pazara sunulan 430.19 Euro 5 ve Premium 460.19 Euro 5 araçları müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.Bizlerde As-sar Otomotiv ekibi olarak bu ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışıp müşterilerimizin bizlere ve markaya olan güveniyle de 3 aylık periyotta bu rakamlara ulaşabildik.’’

2010 yılı başından bu yana yaptıkları teslimatlar ile ilgili bilgi veren Uçaklı, As-sar Otomotiv personeli olarak ‘’Güç Ve Konfor Sizinde Hakkınız’’ sloganıyla Renault Trucks markasını en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirtti.

Antalya bölgesinde Renault Trucks Bayii AS-SAR Otomotiv'in 2010 yılında gerçekleştirdiği teslimatlar ise şunlar:

Bölgenin en güçlü filolarından birine sahip olan Özmutlu Uluslararası Nakliyat firması filosunda bulunan 32 adetlik Renault Trucks sayısını teslim almış olduğu 8 adet 460.19 Euro 5 araçla 40’a çıkardı. Firma sahibi Eşref Özmutlu filosundaki tüm araçların Renault olduğunu, 2000 yılından bu yana alım kararını hep bu markadan yana kullandığını belirtti. Eşref Özmutlu; “Renault Trucks’la yola devam etmemizde en önemli etken, bu markayla yürürken kendimizi güvende hissetmemizdir” dedi.

Egemen Uluslararası Nakliyat firması As-sar Otomotivle anlaşmış olduğu 10 araçlık 460.19 Otomatik Euro 5 aracın 4 adedini As-sar Otomotiv İşletme Müdürü Hamdi Kotay'dan teslim aldı. Firma yetkilisi Mehmet Köken teslimatta yapmış olduğu açıklamada; As-sar Otomotiv'den teslim aldıkları çekiciler ve Freuhauf Icelınerrdorselerle uluslar arası nakliyede müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı cevap verebileceklerini belirtti ve alımlarının Renault Trucks markasıyla devam edeceğinin altını çizdi.

Hesapçıoğlu Petrol A.Ş. firması filosuna katmış olduğu 24 adet Renault Premium 430.19 Euro 5 araçla, 2002 yılından bu yana tercih etmiş olduğu Renault Trucks markasıyla yoluna devam etti. Araçları As-sar Otomotiv satış müdürü Murat Uçaklı’dan teslim alan Harun Zeytinoğlu , bu teknik özelliklerde bir araç varken farklı bir markayı düşünmenin anlamsız olduğunu , karar verme sürecinde servis hizmetinde gösterilen üstün hizmetin en önemli faktörlerden birisi olduğunu belirtti.

Trans Antalya firması filosuna katmış olduğu 6 adet Renault Premium 460.19 Otomatik Euro 5 araç ve 6 adet Frehauf Icelıner Frigofrik dorseyle filosunu genişletirken, araçları teslim alan firma ortaklarından Süleyman Toprak yaptığı açıklamada; “4 yıldır sürekli olarak filomuzu Renault markasıyla büyütmekteyiz. 28 araçlık filomuzun %70 Renault çekicilerden oluşmakta olup yıl içerisinde yapacak olduğumuz 10 araçlık alım anlaşmasını şimdiden imzalamış durumdayız”dedi. As-sar Otomotiv'e satış sürecindeki verdiği destekten dolayı teşekkür eden Süleyman Toprak, uluslararası taşımada bölgede söz sahibi olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Meltem Uluslararası Nakliyat firması bünyesine katmış olduğu 3 adet 460.19 Otomatik Euro 5 araçla filosunu genişletti. Firma sahibi Oktay Berberoğlu yılın 2. yarısına sipariş etmiş oldukları 7 araçla filosundaki Renault sayısını arttırmayı planladıklarını belirtti.

Burdurlu Çelik Nakliyat yetkilileri de filolarına katmış oldukları 10 adet 430.19 Euro 5 araçla nakliye taleplerine cevap verebilecek duruma geldiklerini bildirdi. Araçları As-sar Otomotiv Satış temsilcisi Süleyman Pir’den teslim alan firma sahibi Arif Çelik, filolarını 60 adede çıkardıklarını belirtirken bu yıl içerisinde Renault Trucks markasıyla daha da büyüyeceklerini açıkladı.

Özmen Mühendislik tercihini Renault Trucks’tan yana kullandı. Araçların teslimatını As-sar Otomotiv Satış Temsilcisi Mehmet Aksoy gerçekleştirirken, firma sahibi Zafer Özmen teslim almış oldukları 3 adet Renault Premium 430.19 Euro 5 araçları yakıt giderinin düşüklüğünden dolayı tercih ettiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir