Mayıs 3, 2007

Safkar bayileri Kuşadası'nda buluştu

Safkar ve Penguen markaları ile ticari araçlar için klima ve soğutucu üreten Safkar Şirketler Grubu, bayileri ile Kuşadası’nda buluştu. 27-29 Nisan 2007 tarihlerinde Pine Bay Holiday Resort – Kuşadası’nda yapılan Safkar Şirketler Grubu’nun 5. Geleneksel Bayi Toplantısı’nda bayiler satışları daha da artırmak için moral depoladılar.

Bayi toplantısının açılış konuşmasını yapan Safkar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı  Atilla Üner, “Rakiplerimizi iyi tanımamız, kendi ürünümüzün eksiklerini veya üstün yanlarını bilmemiz çok önemli. Rekabet gücümüzü görmemiz pazar hakimiyetinde de başarılı olmamazı sağlayacak. Pazarda güçlü olmak için sıcak satış çok önemli. Müşterilerimizle birebir diyaloğa geçerek onların istek ve şikayetlerine anında cevap verebilmeliyiz. Böylece satışlarımızı daha da artırabiliriz” dedi.

2006 yılı gerçekleşen hedeflerin, satış – ciro bazında en başarılı bayilerin açıklandığı toplantıda Safkar Şirketler Grubu’nun hukuk danışmanları yeni Ticaret Kanunu kapsamındaki çek-senet mevzuatı hakkında bayilere bilgi verdi. Satış ve fiyat bazında pazar analizi araştırmalarının Safkar bayileriyle paylaşıldığı toplantıda birkaç ay içinde satışa sunulacak olan servis araçları ve Mercedes  / Sprinter 315 CDI yeni modeli  için özel tasarlanan minibüs klimaları bayilere tanıtıldı.

Toplantı sonunda  Teknik Başarı Ödülü’nü kazanan bayiler olan Mersin’den Termoteknik  Ltd.Şti.’nin yetkilisi Tuncay Erbakan ile Denizli’den Akşit Oto Elektrik’in yetkilisi Süleyman Akşit’e ödülleri verildi. Ayrıca en fazla yatırım yapan bayi ödülünü kazanan Antalya’dan Batı Oto Elektrik’in yetkilisi Yavuz Batı da ödülünü aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir