Ocak 21, 2010

Scania'dan gözde teslimat

Merkezi Artvin’de bulunan, Almanya-Ermenistan, Türkiye-Gürcistan ve Azerbaycan hattında ihraç malı nakliyesi gerçekleştiren Gözde Nakliyat, filosunu Trabzon bölgesi Scania yetkili satıcı ve servisi Asya Otomotiv’den satın aldığı 4 adet G420 CA4X2HSA Euro 5 Highline çekici ile genişletti.

Doğuş Otomotiv Scania Gebze tesislerinde gerçekleştirilen teslimat töreninde Gözde Uluslararası Nakliyat Yetkilileri Murat Kaya ve Naci Kaya, yeni araçlarını Doğuş Otomotiv Scania yetkililerinden teslim aldı. Yetkililer; Scania markasının firmalarının hedeflerini yükseltmelerinde en önemli etken olduğunu belirterek: “Scania araçlarımızdan aldığımız üstün performans, firmamızın da vizyonunu yükseltti. Artık her türlü yükü hiçbir çekince yaşamadan taşıyabiliyoruz. Biliyoruz ki Scania bizi yarı yolda bırakmaz, mahçup etmez. Yeni aldığımız araçlarla uluslararası nakliye noktalarımızı artırmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundular.

Teslim edilen Scania G 420 CA 4×2 HSA model çekiciler, 420 bg güç üreten 12 litrelik 6 silindirli dizel motora sahip. SCR sistemli Euro 5 emisyon normlarını karşılayan turbo beslemeli motor, her türlü yol şartında üstün performans ve düşük yakıt tüketimi sağlamak üzere tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir