Temmuz 13, 2006

Sürücüler Hafriyat'da Filosunu BMC İle Güçlendirdi…

Sürücüler Hafriyat Nakliyat 13 Temmuz tarihinde düzenlenen törenle beş adet BMC Profesyonel 624 LDT (6×2) damper aracı teslim aldı. Sürücüler Hafriyat Firması’ nın şantiyesinde gerçekleştirilen törene BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ den İzmir Bölge Müdürü Cemal Yeşilyurt, Büyükkarcı Ticaret’ten Tümay Büyükkarcı, Murat Vural, Sürücüler Hafriyat Firması ortağı Murat Sürücüler ve şirket çalışanları katıldı.

Törende bir konuşma yapan BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir Bölge Müdürü Cemal Yeşilyurt, ekonomi ve performansı bir arada sunan BMC araçların tercih ettiklerinden dolay Sürücüler Hafriyat Nakliyat yetkililerini tebrik etti.

Sürücüler Hafriyat firması adına konuşma yapan Murat Sürücüler ise filolarına dahil olan PRO 624 araçları Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ nin Demiryolu hattı ile İzmir Limanı’ na bağlanması projesi ile ilgili olarak yapılan üst geçit çalışmasında kullandıklarını, araçlardan oldukça memnun olduklarını ve filolarını BMC araçlar ile güçlendirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir