Ağustos 3, 2007

Swift Sport Eylül'de Türkiye'de

“Let’s Swift Again” sloganıyla 20 yıllık bir geçmişin ardından Suzuki’nin B segmentindeki aracı yeni Swift Sport, Eylül ayında satışa sunuluyor.

Suzuki’nin Macaristan fabrikasında üretilen ve tüm dünyada satışa sunulan Swift  Sport 39.500  YTL  anahtar teslim fiyatıyla Türk tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Swift ailesinin yeni üyesi, özellikle hareket özgürlüğüne önem veren şehirli genç kullanıcıları hedefliyor.

Suzuki’nin son iki yılda gerek dünyada gerekse Türkiye’de büyük bir değişim içerisine girdiğini belirten Suzuki Türkiye Murahhas Azası Ali Savcı, 2007 yılı hedefleri içerisinde Swift ailesinin çok önemli bir yer tuttuğunu, Swift Sport ile birlikte Suzuki ürün gamını daha da zenginleştirdiklerini ve bu gelişmelerin ileriki dönemlerde de devam edeceğini vurguladı.

Swift Sport’ta ESP (ABS, EBD ve çekiş kontrollü), EPS (elektronik kontrollü direksiyon sistemi) sürücü, yolcu ön hava yastıkları, yan hava yastıkları, ön ve arka perde hava yastıkları, kaza anında katlanan pedallar, ISOFIX, immobilizer, anahtarsız çalıştırma sistemi, yükseklik ayarlı farlar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön camlar, gümüş vites topuzu , özel tasarım 17” aluminyum alaşımlı jantlar, otomatik klima, uzaktan kumandalı merkezi kilit, hıza duyarlı ses kontrolü, direksiyondan kumandalı radyo-CD ve MP3 çalar standart olarak bulunuyor.

Swift Sport, 125 hp’lik gücünü 1.6 litrelik motorundan alıyor. Bu gücü 6.800 devirde üreten Swift Sport’un motoru 4.800 devirde ise 148 Nm tork üretiyor. 0-100 km arası hızlanma süresini 8,9 saniyede tamamlayan Swift Sport, gücü ve ataklığına karşın her türlü yol koşulunda üstün performansı ile beraber güvenli sürüşe olanak tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir