Haziran 8, 2012

“TruckStore Roadshow” başladı

Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş. adı ile ağırlıklı ticari araç olmak üzere kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün gruplarında 2.el hizmeti veren şirket, “TruckStore” markasının bilinirliğini arttırmak, ürün ve hizmetlerini kamyon müşterileri ile buluşturmak amacı ile “TruckStore Roadshow” aktivitesini Karabük, Zonguldak, Karadeniz Ereğli, İzmir, Soma, Denizli ve Antalya’da başlattı.

Mercedes-Benz Taşıt Ticaret’in “TruckStore Roadshow” ile ziyaret edeceği bölgeler ve tarihler şu şekilde:

11 Haziran Pazartesi Karabük / Meşe Tır Kamyon Garajı

12 Haziran Salı Zonguldak / Zonguldak Ro-Ro Limanı Tır Parkı

13 Haziran Çarşamba    Karadeniz Ereğli / S.S. Batı Karadeniz Nakliyat Birliği Koop.

14 Haziran Perşembe İzmir Aliağa Kamyoncular Kooperatifi

15 Haziran Cuma    Soma / Soma Nakliyeciler Kooperatifi

16 Haziran Cumartesi Denizli / Mercedes-Benz Bayii, Hastalya Denizli

18 Haziran Pazartesi    Antalya / Antalya Nakliyeciler Sitesi

TruckStore Roadshow ile Mercedes-Benz’in ikinci el kamyon ürün ve hizmetleri daha da çok kişiye ulaşıyor. “TruckStore Roadshow” aktivitesi geçtiğimiz yıllarda İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır ve Hatay illerinde düzenlenmişti.

Firm tarafından yapılan açıklamada ayrıca şu bilgiler verildi:

“Vizyonu 2.el taşıt pazarında güvenilirliği ve sunduğu ürün ve hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi ile pazarda müşterilerin ilk tercih ettikleri lider ve öncü kurumsal marka olmak olan Mercedes-Benz Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş., tüm ürün gruplarında 2.el araç ticaretine Mercedes-Benz güveni ve hizmet kalitesini getiriyor.

Mercedes-Benz marka araçlar ile sınırlı olmayıp, her marka ve model taşıtın takas şeklinde veya yeni araç alımından bağımsız peşin alımı ve satımını gerçekleşen şirket, taşıtları alım aşamasında detaylı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun 2. el taşıta ve taşıta ilişkin tüm detaylı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra hızlı ve güven duyarak bir seçim yapabiliyorlar.

Mercedes-Benz Taşıt Ticaret, 2.el taşıtları ile birlikte finansman, sigorta ve garantiye kadar tüm hizmetleri, Hadımköy’de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilere sunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir