Aralık 24, 2008

Türkmen Kargo BMC dedi!

Gaziantep’te faaliyet gösteren Türkmen Kargo ” Bizce  BMC” dedi ve 6 adet 827 DHF (8×2) aracı BMC Gaziantep yetkili satıcısı Üstün-İş Otomotiv'den satın aldı.
 
Araçların teslim töreninde konuşma yapan Türkmen Kargo yöneticilerinden Çetin Türkmen: “Bizce BMC. Türkiye şartlarında kullanılabilecek en iyi, güvenilir, kendini kanıtlamış, kabul görmüş ve kendi ürününün her zaman arkasında duran bir marka. Ürettiği araçların yakıt sarfiyatı düşük, yedek parçası bol ve servisi ucuz. Bunun yanı sıra BMC Gaziantep yetkili satıcısı Üstün-iş Otomotivin her türlü kolaylığı kolaylığı sağlaması, bizim BMC'yi tercih etmemizin en büyük nedenlerinden birisi” şeklinde konuştu.

Üstün-iş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin de, “Müşteriler , BMC markalı araçları tercih ediyor. Rahatlık, konfor, güven ve teknoloji BMC markası adı altında birleşiyor. Üstün-iş Otomotiv olarak BMC’nin Gaziantep yetkili satıcılığını yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sattığımız araçların hepsinin arkasındayız ve müşteri memnuniyeti bizim için birinci sırada yer alıyor” dedi.

Tören sırasında, BMC Adana Bölge Müdürü Şükrü Yılmaz, Türkmen Kargo yöneticilerinden Çetin Türkmen’e BMC Profesyonel marka araçları tercih ettikleri için  plaket takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir