Ekim 9, 2008

Uluslararası taşımacılara haberleşme özgürlüğü geliyor!

Roder uluslararası taşımacıların dünyanın neresinde olursa olsun tek bir hatla ve uygun fiyatlarda telefon görüşmelerini kolaylaştırmak için Vodafone ile işbirliğine girdi. Eylül 2008’de gerçekleştirilen anlaşma ile bundan böyle tüm RODER üyeleri ve RODER’e üye olmayan uluslararası taşımacılar, 27 ülkeye hizmet sunan Vodafone’un uluslar arası taşımacılar için geliştirdiği özel konuşma  paketlerinden yararlanacak, ayrıca uygulamaya aldığı “ekip takip” adında başlattığı sistemi kullanan  firmalar şöforlerinin yurtiçinde hangi güzergahta ve konumda olduğunu belirleyebilecekler.

Konuşma özgürlüğü sağlayan paketler aylık sabit belirli bir ücret karşılığında uluslararası firmalara üye kişiler arasında sınırsız telefon görüşme imkânı sağlıyor. Araçları izleme siztemi olan “Ekip Takip” de firmaların bu konuda yapmaları gereken ilk yatırım maliyetinden tasarruf etmelerini sağlıyor. 12.00 YTL gibi aylık bir ücret karşılığında, firmalara ekip takip hizmeti sunuluyor; bu hizmetin daha çok, henüz bir araç takip sistemi alt yapısı kurmamış ve bu sistemi henüz kullanmamış  firmalar tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

Paket sahibi olmak için nereye başvurmalı?

Uluslararası taşımacılara yönelik Vodafone kampanyasına katılmak isteyenler Roder’e veya Vodafone’um bu konudaki tek yetkili bayisi olan Sermus Kurumsal İletişim ve Bilişim Hizmetleri’ne başvurabiliyor. Hat temini için gerekli bilgileri edinen kişiler 2 gün içerisinde yeni hatlarını kullanmaya başlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir