Haziran 22, 2009

Alkan Karasör 50 yaşında

Tarım amaçlı römork üretmek üzere İbrahim Alkan tarafında  kurulan Alkan Karisör 50 yılı geride bıraktı.  Alkan karasör'ün 50 yılı için hazırlattığı özel broşür üstyapı otomotiv üst yapı ve alkan karisör müşterilerie dağıtıldı.

Firma borşüründe 1959 yılında kurulan alkan körsörün, 50 yıllık hiyaesiin kısa öyküsü ve bugünkü ürün yelpazesi hakkında bilgiler yer alıyor.

Elli yıl önce Sakaryada traktör imalatı için yeterli donanıma sahip bu günün ölçülerine göre mütevazi bir atalyöde  üretime başayan Alkan Karösör, günümüzde TSE EN 9001 belgeli Türkak  tan onaylı kalite belgesine sahip olarak üretim yapıyor. Alkan 20 bin metrekare açık, 10bin metrekare kapalı alana sahip modern  bir tesiste üretim gerçekleştiriyor. Firmanın ürünleri arasında şunlar bulunuyor: Frigorifik kasalar, kayar perdeli kasalar, özel amaçlı araçlar, canlı yapın araçları, tıbbı atık kasaları, açık ve kasalı saç kasalar ve çeşitli amaçlara yönelik tam ve yarı römorklar ile prefabrik yapılar ve konteynırlar.  Firma ayrıca Kendi geliştirdiği sistemlere izolasyonlu panel sandviçler ve vanlar için izolasyon malzemesi üretimi ve uygulama hizmetleri de veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir