Şubat 18, 2008

Antalya turizm taşımacılığında Otokar'lar işbaşında!

Batı Antalya Turizm Seyahat Kooperatifi, Otokar’dan 7 adet Sultan 145S markalı küçük otobüs satın aldı.  Antalya-Kaş-Fethiye hatlarında kullanılacak yeni otobüslerin teslimat törenine; Batı Antalya Turizm Seyahat Kooperaifi Başkanı Mehmet Keskin,  Otokar Bölge Satış Sorumlusu Baybars Dağ ve Antalya Bayisi Balabanlar’dan Bilgin Balaban katıldılar.

Baybars Dağ teslimatlarla ilgili olarak “Sultan, otobüs için tasarlanmış geniş şasisi ile üstün bir yol tutuşu ve ön ve arkadaki disk frenleri ile güvenlik sağlıyor. Bu da oldukça virajlı olan Antalya-Fethiye-Kaş yolunda Sultan’ı avantajlı kılıyor. Ayrıca Turizm taşımacılığında konfor çok önemli. Sultan 145S’in geniş iç hacmi, koltuklar arasında yeterli diz mesafeleri, iç yüksekliği ve ferahlığı yolcuların da tercihi. Müşterilerin araç alımlarında Otokar’ı tercih etmelerinde, araçlara duyulan memnuniyetin yanısıra, satış, servis ve bayi ekibinin sıcak ilişkileri de etkili. Otokar olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun araçları sunmak. Bunun için sadece kaliteli ve güvenilir araçları üretmekle kalmıyor, satış koşullarında ve satış sonrası hizmetlerde de büyük kolaylık sağlamaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sultan 145S, otobüs tipi şasisi ile üstün yol tutuşu sağlıyor. Modern ve ergonomik ön paneli, hava süspansiyonlu sürücü koltuğu, geniş görüş açısı sürücü konforu ve rahatlığını sağlamayı hedefliyor. Geniş iç hacmi, yana açılan ve arkaya yatabilen yolcu koltuklarına sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir