Şubat 12, 2009

Aras Kargo 2008'i değerlendirdi

Aras Cargo, satış ekibiyle 2008 yılını değerlendirdi ve 2009 yılı hedeflerini aktardı. 2009’u insan kaynakları yılı olarak belirleyen firma, düzenlediği değerlendirme toplantısında, amaçlarının yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayarak, bu gücünü çalışanlarından aldığını belirtti. İnsan kaynaklarının önemine değinilen toplantıda, şirketin en büyük sermayesinin çalışanlarının olduğu ve ancak memnun bir çalışanın memnun müşteri yaratabileceği ifade edildi.
 
Toplantıda yer alan Aras Cargo Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Atilla Özdikmenli dünya gündemini meşgul eden ekonomik krize değindi. Özdikmenli konuyla ilgili olarak şunları söyledi:  “2008 sonunda tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krizden Türk ekonomisi de etkileniyor. Bu kriz döneminde paniğe kapılmadan, krizle baş edebileceği inancıyla işine sarılan kişi ve kurumlar ayakta kalabilecek. 30 yıllık lider bir kuruluş olarak en güvenilir kargo firması olmamızla övünüyor ve kriz ortamlarını insanlarımızın kendilerine ve birbirlerine olan inançlarının daha da pekişmesi için fırsat olarak görüyoruz. Daha önceki krizlerde olduğu gibi yaşanan bu kriz ortamında da kaliteden ödün vermeden, 7 yıldızlı hizmet vermeye devam ederek müşterilerimize dolayısıyla Türkiye ekonomisine  katkıda bulunacağız.”
 
Sağlıklı bir büyüme ve pazar payında artışı hedefleyen  Aras Cargo, müşterilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunabilmek amacıyla; insan kaynaklarına, dağıtım kanalların ve teknolojik altyapısına yatırımlarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir