Ocak 23, 2009

Borusan Makina'nın yeni şubesi açıldı

Borusan Makina’nın tüm Trakya’ya ve İstanbul Avrupa yakasına hizmet verecek olan yeni Trakya Şubesi hizmete girdi.  Trakya Şubesi; birinci ve ikinci el makina satış,  kiralama, yedek parça ve servis hizmetleri verecek.

Yeni şube, 5.500 m2 alan üzerine kurulu iki ayrı tesisten oluşuyor. Şubede; 1.675 m2’lik servis atölyesi ve toplamda 1320 m2’yi bulan 4 katlı idari bina bulunuyor.  Atölyede makina revizyon alanının yanı sıra muhtelif komponent revizyon alanları  yer alıyor. Tesiste ayrıca 300 metrekareyi bulan açık ve kapalı alan yedek parça depoları da mevcut.

Trakya Şubesi’nin açılışına  Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü, Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment İnanç, Borusan Makina İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye İş Makinaları Direktörü Murat Erkmen ile Borusan Makina İcra Kurulu Üyesi ve Müşteri Destek Direktörü Ömer meti katıldı.

Borusan Makina İcra Kurulu Başkanı Ercüment şubenin açılışında yaptığı konuşmada; yeni şubeleri ile hem Trakya’daki, hem de İstanbul Avrupa Yakası’ndaki müşterilerine daha yakın hizmet vererek yüksek müşteri memnuniyeti elde edeceklerini belirterek: “Yeni tamamlanan Trakya Şubemiz, 2008 yılının son aylarında yaşamaya başladığımız ekonomik krize karşı bize büyüme yönünde hem taze bir ivme, hem de moral kazandırdı. Geniş bir alan üzerinde, yüksek kapasite ile hizmet verecek yeni şubemiz, başarımızdaki en önemli faktörlerden biri olan müşteri memnuniyetinde bize avantaj sağlıyor. 2009 yılına yeni umut ve hedeflerle ve yeni yatırımızdan aldığımız güçle başlamaktan mutluyuz” diye konuştu.

BMW 5.20d kazanan talihli  belli oldu

Borusan Makina’nın 1 Ekim- 31 Aralık 2008 tarihleri arasında yapılan ve “Yüksek Çekişli Kampanya” adıyla duyurulan, BMW çekiliş kampanyasının talihlisi de tesisin açılış töreninde belirlendi.  Noter huzurunda yapılan çekilişte Borusan Makina müşterisi Mustafa Sert (Serttaş İnşaat, Aydın) BMW 5.20d’nin sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir