Ekim 8, 2008

CeBIT Bilişim Eurasia'da iş dünyasına özgü yenilikler yer alıyor

Avrasya'nın en büyük fuarı olarak nitelendirilen CeBIT Bilişim Eurasia, 7 – 12 Ekim 2008 tarihlerinde İstanbul Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor.
 
Dünyanın dört bir yanındaki 70 civarındaki ülkeden 150 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlaması beklenen fuarda; iş dünyası, dijial yaşam, telekominikasyon ve ev elektroniği başlıklarında ana bölümler yer alıyor. Ayrıca Ko-Bi-lisim@CeBITbilişim, Gelecek Parkı, İnovasyon, YASAD Yazılım, Kamu Sektörü, İş ve Kariyer, HD Dünyası, eSağlık/ Tele Sağlık, Gençler@CeBITbilişim ve TeknoKent@CeBITbilişim başlıklarında düzenlenecek olan 10 adet tematik bölüm kapsamında organize edilen forum ve etkinliklerde, bugünün trendleri ve gelecek öngörüleri tartışılıyor.

Dikey sektörlerden rekor sayıda ziyaretçi

İş Dünyası bölümü başlığındaki ürün kategorileri de bu sene yenilendi. Yazılım ve hizmetler, inovasyon, mobil iş çözümleri, bankacılık ve finans gibi konuların ele alındığı bu bölümde farklı sektörlere yönelik kurumsal çözümler tanıtılıyor. 40.000 profesyonel tarafından ziyaret edilmesi beklenen bu bölümün yalnızca %20'si bilişim seköründeki uzmanları oluştururken diğer kısmı çeşitli dikey sekörlerden geliyor.
 

 

İş Dünyası Bölümü Forum Alanları'nı şunlar oluşturuyor

Ko-Bİ-lişim@CeBITbilişim
CRM –Müşteri İlişkileri Yönetimi
ERP – Kurumsal Kaynak Planlama
Lojistik
Telekom
Navigasyon
Bilişim Güvenliği
İnovasyon
YASAD Yazılım
eSağlık/ Tele Sağlık
Kamu Sektörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir