Temmuz 6, 2006

Daf -Tırsan Teslimatları Hız Kesmiyor…

Daf-Tırsan yılın ilk yarısında gerçekleştirdiği çekiçi ve treyler satışları ile yıllık satış hedeflerini tutturma doğrultusunda ilerliyor. MGT Transport’ta yine Daf-Tırsan araçlarını tercih ederek filosunu 20 Daf XF 480 (15 medium deck+5 low deck) çekici vei 20 Mega Semi Treyler (15 mega şasili maxima +5 mega ) ile genişletti.Daf-Tırsan Yurtiçi Satış Koordinatörü Hasan Özbayrak, 5 Temmuz’da Daf-Tırsan’ın Samandıra tesislerinde gerçekleştirilen bir törenle araçları MGT Transport Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Demirbilek’e teslim etti.
Demirbilek, 1995 yılında kurulan MGT Transport’un uluslararası taşıma yaptığını, yeni araçlar ile tamamı Daf olan filolarında araç sayısının 35 adete çıktığı bilgisini vererek, Daf ve Tırsan ürünlerini, hem araç hem de yararlandıkları servis hizmetlerinde kaliteden dolayı tercih ettiklerini söyledi.
Daf-Tırsan Yurtiçi Satış Koordinatörü Hasan Özbayrak da, yıllık 1.200 araç satış hedeflerinin yarısının üstünde satışı, yılın ilk yarısında gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “kur dalganmalarının uluslararası nakliyeye yönelik araç satışımızı etkilemedi.Bulduğumuz yeni finans olanakları ile müşterilerimize araçlarımızı daha uzun vadeli ve daha rahat ödeme olanakları sunmaya başladık. Yurtiçi nakliyede de, başta 8×2 satışları olmak üzere, yeni grup muafiyeti çerçevesinde genişleyen bayi ağımızla satışlarımızı artıracağız. Daf-Tırsan, eskiden olduğu gibi bu alandaki liderliğini bugün de devam ettirmek istiyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir