Eylül 24, 2008

Ford Kargo'dan büyük teslimat

Filosunun büyük çoğunluğunu Ford Cargo araçlardan oluşturan Gül İnşaat yine tercihini Ford markasından yana kullandı. Firma, 50 adet daha Ford Cargo 3530 D (6×4) inşaat kamyonu satın alarak araç sayısını  182’ye çıkardı.

Soma / Balıkesir’deki Eko Dekopaj şantiyesinde, 21 Ağustos 2008 tarihinde  gerçekleştirilen teslimat törenine katılanlar arasında; Ford Otosan Kamyon Satış ve Bayi Geliştirme Müdürü Murat Erem, Gül İnşaat firmasının sahibi Mustafa Gül ve Ford Otosan, Ankara Yetkili Satıcısı Baser Otomotiv yöneticileri yer aldı.

Törende bir konuşma gerçekleştiren Ford Otosan Kamyon Satış ve Bayi Geliştirme Müdürü Murat Erem:“Ağır inşaat koşullarında kullanılmak üzere geliştirilen Ford Cargo 3530 D modelimiz az yakıtla yüksek performans, ileri teknolojiye dayanan güvenlik, uzun ömür ve dayanıklılık sunuyor. Maden ocakları gibi zorlu koşullarda hareket kabiliyetinizi arttıran dingil mesafesi, üstün çekişi ve güvenlik özellikleri ile işinizi hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. Zorlu koşullarda dayanıklılığını ispatlamış Cargo kamyonlar burulmalara ve yüke son derece dayanıklı şasiye ve ağır yükler altında çalışmak üzere tasarlanmış süspansiyon ve şasi kollarına sahip. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda Gül İnşaat, çok doğru bir seçim yapmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Gül İnşaat firmasının sahibi Mustafa Gül de Ford Cargo’yu tercih etme nedenlerini; “Araçların dayanıklılığı, ekonomik yakıt tüketimi ve düşük maliyetli orjinal yedek parça teminini” olarak ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir